Cyklopenzion Kasper na Facebooku

O nás

 

Cyklopenzion Kasper *** nabízí celoroční ubytování hotelového typu v centru Jindřichova Hradce 80m a 250m od zámku Jindřichův Hradec.

Penziony nabízí ideální polohu a služby pro obchodní cestující. Ubytování, brzké snídaně, centrum města, kompletní infrastruktura, nízké ceny, Wi-Fi připojení na obou penzionech ZDARMA, tiskárna, jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje, apartmány, celoroční provoz, parkování aj.

 

Ubytování Jindřichův Hradec

Rodinný tříhvězdičkový a čtyřhvězdičkový penzion hotelového typu se nachází v samotném srdci Jindřichova Hradce, jen pár kroků od třetího největšího zámeckého a hradního komplexu v Čechách. Pensiony nabízí ubytování v Jindřichově Hradci hotelového typu, v kvalitně zařízených nekuřáckých pokojích s rozšířenými službami nejen pro cyklisty.

Pokoje s přilehlými prostory prošly v roce 2003 rekonstrukcí, byla vytvořena malá nekuřácká kavárnička v irském stylu s navazující terasou pro letní posezení. Byly také zpřístupněny sklepní prostory a vystavěn vinný sklípek. Všechny místnosti v penzionu jsou k dispozici zcela volně všem hostům, včetně vinného sklípku se širokou nabídkou moravských vín . Penzion je zařazen do společnosti Cyklisté vítáni, Penziony Jindřichův Hradec, Cyklopenziony, Jindřichův Hradec ubytování.

V polovině roku 2017 jsme pro Vás v Jindřichově Hradci dokončili a otevřeli nový penzion ve Svatojánské ulici s kavárnou, recepcí, vinným sklepem, saunou, nadstandartně vybavenými pokoji a vlastními parkovacími místy. Ještě před koncem téhož roku jsme oba penziony oficiálně opatřili hvězdičkami od asociace hotelů ČR.

Každý pokoj v penzionech má jinou atmosféru, ale všechny pokoje jsou vybaveny vším, co je  zapotřebí ke klidnému odpočinku (wc, sprcha/popř. vana, televize, satelit, lednice, hotelová kosmetika a hygiena, v objektu je Wi-Fi, pračka, půjčovna kol, prutů, vybavení pro cykloturistiku, vybavení pro jednání, dataprojektor, notebook, tiskárna atd.).

K dispozici je 20 pokojů od jednolůžkových až po pokoj čtyřlůžkový, všechny s celkovou kapacitou do 39 lůžek a 6 přistýlek. Penziony se nachází přímo v centru Jindřichova Hradce a jsou umístěny v klidné části historického náměstí s dosažitelnou infrastrukturou. To vše dělá z obou penzionů ideální místo jak pro klidnou a zajímavou dovolenou, tak pro kvalitní ubytování při obchodních cestách. K ubytování nabízíme  veškeré služby, které návštěvník Jindřichova Hradce může potřebovat (zajištění vstupenek - zámek Jindřichův Hradec, muzeum Jindřichův Hradec, národní muzeum fotografie, parní vláček, zámek Červená Lhota, Landštejn, třeboňské lázně, welness centrum, bowling atd.). Největší podíl služeb u nás však poskytujeme pro všechny vyznavače sportu, kol a cykloturistiky a právě díky tomuto zaměření, které potkáte ve všech společných prostorách byl penzion jak v minulosti tak v součastnosti navštěvován převážně našimi sportovci, včetně úspěšných olympioniků. Dále nabízíme uskladnění kol, servis, praní, strava, mapy, plánování tras, pomoc na cestách, zajištění odvozu kol, zavazadel, půjčovna kol atd.

Děkujeme za Váš zájem a přejeme Vám na Vašich cestách jen samou pohodu a krásné počasí.

Na shledanou v Jindřichově Hradci