Cyklopenzion Kasper na Facebooku

Gotické sklepy

 

První sklep - DOLNÍ, Dobrovského 178/I

Náš gotický sklep z 16. století byl zrekonstruován ve stejném roce jako celý penzion tj. 2003.

 

Vinotéka

Ve vinném sklípku nabízíme široký sortiment moravských vín převážně přívlastkových. Po příjemně stráveném dni přijde vhod sklenka dobrého vína na terase, v kavárně či na pokoji. K vínům nabízíme slané doplňky pro povzbuzení Vaší chuti. Vytápěný vinný sklípek s kapacitou do 25 osob je velice vhodný pro firemní večírky, narozeniny a jiné oslavy. K Vámi objednaným akcím nabízíme kompletní catering - teplý, studený raut, chlebíčky, šunka od kosti, případně zajištění sommeliéra či hudbu přímo pro Vás. Již několik těchto akcí u nás proběhlo s kladnou odezvou - viz. reference.

 

Školení, promoce, firemní večírky

Prostory našeho penzionu jsou vhodné pro ty, kteří požadují soukromí a výhody uzavřené společnosti. Pro Vaše školení, promoce nebo firmení večírky jsou ideální prostory našeho sklepa či dvorku, ale i naše jídelna disponuje kapacitou 10 osob.

 
 
 

Druhý sklep - HORNÍ , Svatojásnká 157/I

Náš gotický sklep z 16. století byl zrekonstruován ve stejném roce jako celý horní penzion tj. 2017. Vinný sklep, kde připravujeme i pravidelné degustace s naším someliérem, hýčká svým chladem přes pětset lahví vína.