Cyklopenzion Kasper na Facebooku

Naši hosté

 

 

Ilona Csáková

Ilona Csáková – česká zpěvačka.

 

 
 

 

Eva Pilarová

Eva Pilarová - česká zpěvačka a herečka. Trojnásobná vítězka čtenářské ankety Zlatý slavík v kategorii zpěvaček.

 

 
 

 

Jan Čenský

Jan Čenský - narodil se 1.5.1961 v Praze a je český herec, dabér a moderátor.

 

 
 

 

Juraj Jakubisko

Juraj Jakubisko – legendární slovenský filmový režisér.

 

 
 

 

František Šrait

František Šrait – zakladatel a poředatel dnes již kultovního cyklomaratonu jak hosrkých tak I silničních kol – KÁL ŠUMAVY. František se u nás zastavil s celým svým organizačním výborem závodu. V dubnu 2013 František zemřel na náhlou srdeční slabost při projíždění právě trasy “jeho” Krále Šumavy.

 

 
 

 

Kateřina
Emmons

Kateřina Emmons - rozená Kůrková - je sportovní střelkyně ze vzduchovky a malorážky, organizována v klubu Rapid Plzeň. Je trojnásobnou olympijskou medailistkou, mj. vítězkou v disciplíně střelba ze vzduchové pušky na olympijských hrách 2008 v Pekingu, vedle toho také mistryní světa a Evropy.

 

 
 

 

Historičtí cyklisté
z Jistebnice

Klub velocipedistů královského města Jistebnice - přes 20 let jezdí v Jistebnici  na historických kolech. Tradice začala akcemi otvírání a zavírání cyklistické sezóny nazvanými První a Poslední huštění. Ze začátku se huštění účastnilo pouze pár nadšenců, po čase se stalo oblíbenou akcí, které se účastní každoročně kolem stovky cyklistů z Jistebnice i dalších míst. První huštění se koná vždy v sobotu kolem 20. března  a Poslední  huštění  v sobotu vždy kolem 20. října. 

 

 
 

 

Petr Benčík

Petr Benčík - trojnásobný mistr republiky v silničním závodě, olympionik a desetinásobný účastník Závodu Míru Petr Benčík se rozhodl po sedmnácti letech v profesionálním pelotonu ukončit kariéru v roce 2012. Závodník, kterému se v roce 2011 jako jedinému v historii samostatné české cyklistiky podařilo na mistrovství ČR na silnici obhájit titul. Petr Benčík jezdil posledních pět let v barvách PSK Whirlpool Hradec Králové a patřil mezi vůbec nejlepší závodníky působící v českých profesionálních stájích. Mezi jeho největší úspěchy na mezinárodním poli patří 6. místo na ME do 23 let a první místo v Závodu Míru rovněž v kategorii do 23 let. V současné době vlastní cykloobchod ProCycle specializovaný na značku kultovní značku kol COLNAGO, v Praze.

 

 
 

 

František Trkal

František Trkal – bývalý český profesionální cyklista, trojnásobný mistr republiky v časovce jednotlivců, několika násobný vítěz silničního závodu Okolo Slovenska, vítěz Českého poháru a účastník olympijských her a mistrovství světa. Nýní působí stele na poli cyklistiky v manažerské činnosti.

 

 
 

 

Tomáš Konečný

Tomáš Konečný - bývalý český profesionální cyklista. Svou kariéru započal roku 1985 v Slavoji Loštice a od roku 1996 byl profesionálním cyklistou, svou profesionální kariéru ukončil v profesionálním týmu Telecom (německý tým). Ve své kariéře vyhrál etapu na Vueltě v roce 2001 a celkově se na ní umístil na 12. místě. Svou kariéru završil ve věku 34 let cyklokrosovou exhibicí s názvem O pohár vesnice Střeň, kde porazil Pavla Boudného na druhém místě a Romana Kreuzigera na třetím místě.

 

 
 

 

Lubor Tesař

Lubor Tesař - bývalý český profesionální cyklista. Od roku 1996 byl profesionálním cyklistou v týmu Tico Bayer, kariéru zakončil v roce 2003 v týmu eD system – ZVVZ. Nyní se stale pohybuje na poli cyklistiky a to jako organizátor závodů a manažer.

 

 
 

 

Michal a Lucie
Jonovi

Michal a Lucie Jonovi – cykloturisté, kteří objeli celý svět a zastavili se i u nás v Cyklopenzionu Kasper.